Kancelaria Prawna Juszczyk Gębarowski
Kancelaria Prawna Juszczyk Gębarowski Radcowie Prawni

Kancelaria

Kancelaria Prawna Juszczyk Gębarowski Radcowie Prawni powstała kilka lat temu celem świadczenia profesjonalnej i kompleksowej pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.

Kancelaria mieści się w Tarnowie i Rzeszowie, przy czym obsługuje klientów z różnych części kraju, jak również może świadczyć pomoc prawną podmiotom zagranicznym.   Podstawę i zakres czynności świadczonej przez Kancelarię pomocy prawnej reguluje ustawa z dnia 6 lipca 1982 roku o radcach prawnych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 123, poz. 1059 z późniejszymi zmianami). 

Kancelaria utrzymuje stały kontakt z notariuszami, komornikami, adwokatami, radcami prawnymi, tłumaczami językowymi, doradcami podatkowymi, księgowymi, biegłymi rewidentami, aplikantami, a także z geodetami i geologami. Na dzień dzisiejszy współdziała z kilkunastoma specjalistami z zakresu różnych dziedzin prawa. Posiada także stały kontakt ze środowiskiem naukowym, w tym z pracownikami naukowymi – uniwersyteckimi.

Ze swej strony zapewniamy najwyższy standard jakości świadczonych usług oraz doskonałą znajomość specyfiki prawa polskiego. Powyższe łączy się dodatkowo z atrakcyjną ofertą cenową, każdorazowo uzgadnianą z Klientem przed rozpoczęciem zlecenia.
Kontakt z nami
Kancelaria Tarnów

ul. Krakowska 238
33-100 Tarnów

Kancelaria Rzeszów

ul. Kurpiowska 1
35-303 Rzeszów

tel. kom. 663 75 16 17
tel. kom. 502 66 46 25